Egenova | Plastik Elektronik Montaj

Lider Masaj Aletleri Üreticisi EGENOVA

Her İşin Başı Sağlık” felsefesiyle yola çıkan EgeNova ailesi olarak, yıllardır süregelen faaliyetlerimizde daha sağlıklı bir yaşamın yeni yollarını aramaktayız. Egenova elektronik ve plastik, ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde kaliteyi ön planda tutarak üretmektedir.
Deneyimli, dinamik ve araştırmacı kadromuz ile yurtiçi ve yurtdışı pazarına yatırım yaparak, inovatif yöntemler geliştirerek tüm dünyayı el tipi masaj aletlerimiz ve ayak masaj makinelerimizle sağlığınız için buluşturuyoruz.
Kurumsal düzeyde hizmet veren alanlar için ürettiğimiz Egenova Masaj Makineleri, emek gideri olmadan büyük ticari kazanç sağlamaktadır. Yılların deneyimi ile geliştirilen özel tasarım ürünlerimiz faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımış durumdadır.
Masaj Makinelerinin yanı sıra Saç Kurutma Makinaları ve Taşıt Koltuk Cihazları gibi ürünlerimizle de konforu ve kaliteyi hayatınızın her alanına yayıyoruz.
EgeNova’nın daha uzun yıllar bizlere inanıp güvenen müşteri ve tüketicilerine katkılar sağlayacağı ve değer yaratacağı inancıyla, tüm hızımızla yolumuza devam ediyoruz.
HAYATINIZA SAĞLIK ve KONFOR KATAN ÜRÜNLER EGENOVA’da!

Vizyonumuz

EgeNova olarak, uzun yıllardır yürütmekte olduğumuz hizmetimizi geleneksel “her işin başı sağlık” ilkemizden şaşmadan daha geniş bölgelere ulaştırmak, müşteri, ürün portföyümüzü genişletmek, ileri teknolojik alt yapı, uzman personel ile kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmak, sektörün ilklerine imza atmak vizyonuyla yola devam etmekteyiz. Büyüyen portföyümüzle daha geniş istihdamlar yaratmak , dünya lideri pozisyonumuzu korumak, birlik ve beraberlik içerisinde büyümeye devam etmek en birincil hedeflerimizdir.

Misyonumuz

EgeNova, teknolojinin yeniliğini hareket sanatına bağlamaya insan hayatına sağlık katmak adına devam etmektedir. EgeNova ürünleri, insan durumunu desteklemek ve ilerletmek için bilim ve fizyolojiyi birleştirir. Sadece günlük rutininizi değiştirmenin ötesinde, sektöre meydan okuyor ve ileriye doğru yeni bir yol oluşturuyoruz çünkü yaşam kalitesinin hareketle yakından bağlantılı olduğuna inanıyoruz. Cihazlarımızı daha iyi, en iyi hayat için geliştirmeye ve sizler için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Sağlığınız için her zaman yanınızdayız.

Fikir

Bir fikir buluyoruz ve üzerinde geliştirmek ve sizlere en doğru ürünü sunmak için çok çalışıyoruz

Geliştirme

Bulduğumuz fikri geliştirmek için onlarca ekip arkadaşımızla hiç durmadan geliştirmemizi tamamlamak için çalışıyoruz

Tasarım

Tasarım ekibimiz ile birlikte çalışıyor en doğru ve en stabil ürünü ortaya koymak için çok çalışıyoruz

Neden Biz?

Ege Nova'nın Kısa Öyküsü

Her İşin Başı Sağlık felsefesiyle yola çıkan EgeNova ailesi olarak, yıllardır süregelen faaliyetlerimizde daha sağlıklı bir yaşamın yeni yollarını aramaktayız. Egenova elektronik ve plastik, ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde kaliteyi ön planda tutarak üretmektedir.

İstek Listesi 0
İstek listesi sayfasını aç Alışverişe devam et