Egenova | Plastik Elektronik Montaj

Gizlilik Politikası

Egenova Masaj Makinaları olarak http://www.egenova.com.tr sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, egenova.com.tr ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Egenova Masaj Makinaları tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle “Gizlilik Taahhüdü” sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi/üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. http://www.egenova.com.tr web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazınsal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Yukarıdaki gizlilik taahhüdü, egenova.com.tr ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping